Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza – zapraszamy do kliniki stomatologicznej w Bielsku-Białej – Stomatologia Rodzinna Rodental Plus Joanna Bagińska

Skuteczna profilaktyka i prawidłowe leczenie ubytków próchnicowych to recepta na zdrowe i ładne zęby. Dlatego warto wybrać dobrego dentystę – zapraszamy do Bielska-Białej!

Klinika Stomatologiczna Stomatologia Rodzinna Rodental Plus Joanna Bagińska oferuje pełen wachlarz usług skierowanych do Pacjentów w każdym wieku. Przywiązujemy wagę do miłej i przyjaznej atmosfery. Proponujemy bezbolesne zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Bazując na aktualnej wiedzy medycznej, zapewniamy nowoczesne, a co najważniejsze staranne leczenie ubytków w zębach stałych i mlecznych. Zastosowanie sprawdzonych materiałów gwarantuje trwałe rezultaty, a wykonane wypełnienia są estetyczne, a także wyglądają naturalnie.

W klinice dentystycznej Stomatologia Rodzinna Rodental Plus Joanna Bagińska w Bielsku-Białej oferujemy możliwość przeprowadzenia kompleksowego oczyszczenia zębów z kamienia i osadu (skaling+piaskowanie) zakończonego fluoryzacją. W przypadku znacznie zniszczonych zębów kwalifikujących się do leczenia zachowawczego, wykonujemy rekonstrukcje z użyciem elementów wzmacniających koronę zęba takich jak: włókno szklane w późniejszym etapie leczenie protetyczne: korony metalo-ceramiczne, korony pełnoceramiczne...

Pamiętaj! Dbaj o zęby najlepiej jak potrafisz i lecz ubytki póki są niewielkie! Uzębienie powinno służyć do końca życia. Zapraszamy na wizytę – zadzwoń: 338156060 .