O Klinice

dentysta bielsko-biała,stomatolog bielsko-biała,dyżur stomatologiczny w sobotę,pogotowie stomatologiczne,dyżur dentystyczny,emergency dentist bielsko-biała,chirurgia stomatologiczna,implanty,leczenie kanałowe pod mikroskopem

Rodental Plus Stomatologia Rodzinna to nowoczesna Klinika, która za główny cel stawia sobie jakość usług, a co za tym idzie zadowolenie Pacjenta. Piękny i zdrowy uśmiech, to przecież wizytówka człowieka.

Nasza Klinika oferuje usługi z zakresu nowoczesnej stomatologii zorientowanej na potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Łączymy doświadczenie naszego zespołu z możliwościami dostępnymi dzięki zaawansowanym technologiom

Dzięki użyciu MIKROSKOPU zabiegowego przeprowadzamy zabiegi bardzo precyzyjnie. Widzimy często to, czego nie widać gołym okiem, a co może mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności leczenia i jego jakości.

Na miejscu do dyspozycji pacjentów posiadamy radiowizjografię, czyli cyfrowy rtg, dzięki któremu w ciągu kilku sekund na ekranie monitora widzimy zdjęcie zębów. To urządzenie podczas naświetlania emituje minimalną dawkę promieniowania rentgenowskiego – 10-krotnie mniejszą niż przy wykonywaniu klasycznego zdjęcia rtg na kliszy.

Pracujemy zawsze w systemie „na cztery ręce” z czynnym udziałem asysty stomatologicznej, dzięki czemu zabieg jest dokładniejszy.

Dużą uwagę przywiązujemy do czystości i higieny. Staranna sterylizacja z użyciem autoklawu, spełniającego najwyższe normy europejskie i stosowanie materiałów jednorazowych wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, stanowią podstawę bezpieczeństwa naszych pacjentów.

W trosce o Państwa komfort Klinika jest w pełni klimatyzowana.

 

Również dla Państwa wygody posiadamy terminal kart płatniczych. Visa Master Card
To wszystko sprawia, że Klinika Rodental Plus zapewni Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

 

 

Zapraszam

Nasza oferta to: dentysta bielsko-biała, stomatolog bielsko-biała,leczenie kanałwe, dyżur stomatologiczny, dyżur stomatologiczny w sobotę, pogotowie stomatologiczne, dentysta w sobotę,dyżur dentystyczny, emergency dentist bielsko-biała, licówki kompozytywe bielsko-biała, licówki porcelanowe bielsko-biała