Sprzęt

W nowoczesnej stomatologii warunkiem koniecznym jest dobry sprzęt. Zastosowanie najnowszych technologii oraz profesjonalnego sprzętu pozwala na zapewnienie Państwu kompleksowej opieki na najwyższym, europejskim poziomie.

Nasza oferta to: dentysta bielsko-biała, stomatolog bielsko-biała,leczenie kanałowe bielsko-biała, dyżur stomatologiczny, dyżur stomatologiczny w sobotę, pogotowie stomatologiczne, dentysta w sobotę,dyżur dentystyczny, emergency dentist bielsko-biała, licówki kompozytywe bielsko-biała, licówki porcelanowe bielsko-biała

Medit i700

Kompaktowy, lekki i otwarty skaner wewnątrzustny. Medit i700 tworzy realistyczne obrazy o najwyższej rozdzielczości i bogatej gamie kolorów.

Czytaj więcej

Autoklaw Melag klasy B

W Klinice Rodental Plus dużą wagę przywiązujemy do higieny i do sterylności narzędzi. Dlatego posiadamy Autoklaw klasy B spełniający najwyższe europejskie standardy.

Czytaj więcej

Radiowizjografia

To cyfrowy rtg dzięki któremu w ciągu kilku sekund na ekranie monitora przy fotelu możemy zobaczyć leczone zęby. Dzięki technologii cyfrowej urządzenie to podczas naświetlania emituje minimalną dawkę promieniowania rentgenowskiego – 10-krotnie mniejszą niż przy wykonywaniu klasycznego zdjęcia rtg na kliszy.

Czytaj więcej

Lampa ZOOM!2

Służy do profesjonalnego, gabinetowego wybielania zębów. Jest to metoda bezpieczna, skuteczna i szybka. Zapewnia efekt olśniewającego, białego uśmiechu.

Czytaj więcej

Lupy

Główna korzyść to możliwość dostrzeżenia szczegółu, precyzyjne wykonie zabiegu, poprawa jakości pracy.

Czytaj więcej

Mikroskop zabiegowy

Komora trzonowego zęba to pole o wymianach 5 na 4 mm. Na tym obszarze znajduje się kilka ujść kanałów korzeniowych o przekroju ułamka milimetra, które trzeba odnaleźć, a następnie opracować i szczelnie wypełnić.

Czytaj więcej

Mieszalnik - Pentamix

Po naciśnięciu jednego przycisku, Pentamix™ 3 miesza i dozuje jednorodną, pozbawioną pęcherzyków powietrza masę, gwarantując wykonanie wycisku o wysokiej dokładności, a co za tym idzie, idealne dopasowanie ostatecznego uzupełnienia protetycznego.

Czytaj więcej

Dentaport MORITA

Służy do nowoczesnego leczenia kanałowego. Dzięki mechanicznemu opracowaniu kanałów oraz pomiarowi długości kanału jest ono dokładniejsze.

Czytaj więcej