Dobry dentysta Bielsko-Biała

„Dobry dentysta Bielsko” to fraza, którą wpisują osoby pilnie poszukujące wyspecjalizowanego gabinetu stomatologicznego. Czym kierować się kiedy poszukujemy dobrego stomatologa przez internet? Na co warto zwrócić uwagę?

Specjaliści od zadań specjalnych

Złamany ząb, bolesność, przetoka, obrzęk – pacjenci, którzy poszukują dobrego dentysty w wyszukiwarce, zazwyczaj poszukują specjalistów stomatologii, którzy będą dyspozycyjni. Dobry gabinet stomatologiczny to taki, który w swoim zespole dysponuje wystarczającą ilością lekarzy, aby terminy wizyty nie były odległe, a w nagłych przypadkach istniała możliwość zapisu „na już”.

Ważne są także kwalifikacje stomatologów. W Rodental Plus pracuje 5 lekarzy stomatologii o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy posiadają doświadczenie w różnych dziedzinach (m.in. protetyka, leczenie kanałowe, chirurgia, implanty, stomatologia dziecięca, a także stomatologia estetyczna, zachowawcza). To zespół specjalistów, który nie obawiają się trudnych przypadków, a do każdego pacjenta podchodzą z uśmiechem i życzliwością.

Gabinet doskonale wyposażony

Dobry dentysta w Bielsku wie, że oszczędność czasu to podstawa! Wysokiej jakości sprzęt medyczny dostępny na miejscu to gwarancja szybkiej diagnostyki. Dla przykładu pacjent nie musi korzystać z usług zewnętrznej pracowni RTG – tracić czasu i pieniędzy na przemieszczanie się w inny rejon miasta, aby wrócić do gabinetu z niezbędnym do diagnozy materiałem zdjęciowym.

W Rodental Plus dysponujemy sprzętem stomatologicznym wysokiej klasy, dzięki czemu możemy zapewnić pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym, europejskim poziomie.
Posiadamy, m.in.:
- aparat cyfrowy do wykonywania tomografii 3D (CBCT) – do wykonywania zdjęć panoramicznych (nazywanych potocznie „panoramą” oraz do tomografii 3D (CBCT)
- najszybsze na świecie i o największej mocy lampy polimeryzacyjne FLASH MAX C3
- Laser Smart
- Cyfrowy RTG
- Lampa ZOOM2 – do profesjonalnego i bezpiecznego wybielania zębów
- Calaject – nowoczesne urządzenie do bezbolesnego, sterowanego komputerowo znieczulania
- mikroskop zabiegowy, który umożliwia bezpieczne i precyzyjne leczenie kanałowe
- i wiele innych sprzętów pozwalających na nowoczesne i komfortowe leczenie pacjentów

Rodzinne podejście

Pełen zakres usług stomatologicznych dla całej rodziny to ważny aspekt przy wyborze gabinetu. Dobry stomatolog to taki, który ma odpowiednie podejście do dzieci, a jednocześnie jego oferta gabinetowa w pełni dopasowana jest do pacjentów w każdym wieku.

Dobre opinie

Poszukując dobrego dentysty w danym mieście warto zwrócić uwagę na ogólnodostępne opinie na temat praktyki stomatologicznej. Jeśli gabinet posiada sporo obszernych, pozytywnych opinii, publikowanych przez lata, np. w firmowej wizytówce Google, warto wypróbować jakość usług tego miejsca.

Życzliwa recepcja

Dobry stomatolog to specjalista, który otacza się profesjonalistami, a do tych niewątpliwie należą asystenci oraz osoby pracujące na recepcji. Nasze recepcjonistki to wizytówka standardów, które obowiązują w praktyce Rodental Plus. Zdarza się, że wizyta u stomatologa wiąże się z obawami i lękiem – przyjaźnie nastawione recepcjonistki w gabinecie dentystycznym odpowiedzą na wszystkie, zadawane przez pacjentów pytania oraz przypomną o terminie kolejnej wizyty.

Praca na cztery ręce

Wiemy, że w wielu przypadkach wizyta u dentysty wiąże się z dyskomfortem. Z czasem nasi pacjenci oswajają się z przyjaznym standardem naszej pracy. Praca „na cztery ręce” to jedna z form, gwarantujących pacjentowi efektywność i szybkość działania w czasie jednej wizyty. W naszym gabinecie lekarz współpracuje z wykwalifikowaną asystą, dzięki czemu zabieg wykonywany jest szybciej, jest bardziej precyzyjny i higieniczny. Możliwość działania „na cztery ręce” pozwala także na przeprowadzanie zabiegów w pozycji leżącej dla pacjenta – dzięki czemu może on się bardziej zrelaksować.

Parking i lokalizacja

Wybierając gabinet stomatologiczny warto wziąć pod uwagę dostępność miejsc parkingowych oraz lokalizację praktyki. Stres i pośpiech bardzo często towarzyszą na co dzień – dlatego Rodental Plus dysponuje dogodną lokalizacją z parkingiem dla pacjentów, znajdującym się przed wejściem do budynku.