Higienizacja zębów urządzeniem EMS Master

Jeśli chcesz zachować zdrowe, mocne zęby na długie lata musisz wiedzieć, że regularne mycie zębów nie wystarczy. Zabieg higienizacji jest niezbędny, by uniknąć próchnicy i zachować ich ładny wygląd. Sprawdź, dlaczego warto regularnie go wykonywać i jakie urządzenia sprawdzą się najlepiej.

Co to jest higienizacja i dlaczego regularnie ją wykonywać?
Higienizacja jamy ustnej to najlepsza profilaktyka chorób zębów i dziąseł. W trakcie zabiegu pozbywamy się osadu, kamienia i tworzących go bakterii, tym samym chroniąc szkliwo. Regularne mycie zębów odgrywa kluczową rolę w dbaniu o jamę ustną, ale nie jest w pełni wystarczające. Nie można jednak jednoznacznie określić, jak często należy wykonywać higienizację, ponieważ każdy ma inne predyspozycje do tworzenia kamienia i osadu. Przy każdym przeglądzie zębów u stomatologa, warto zapytać o konieczność takiego czyszczenia. Efektem higienizacji jest także usunięcie przebarwień, dzięki czemu zęby stają się znacznie bielsze.

Higienizacja higienizacji nierówna

Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń wykorzystywanych w gabinetach stomatologicznych do higienizacji zębów. Niestety, nie wszystkie są tak samo dokładne i skuteczne. Dodatkowo, niektóre z nich sprawiają pacjentowi wyraźny dyskomfort, a wręcz ból. Warto zdecydować się na innowacyjne, wysokiej klasy urządzenia. Sprzęt EMS Master to ultradźwiękowy scaler do usuwania kamienia i piaskarka do usuwania osadu z erytrytolem – innowacyjnym rodzajem plastiku, który nie uszkadza i nie rysuje szkliwa. Zabieg EMS Master jest w pełni komfortowy, bezbolesny i zupełnie innej jakości.
Urządzenia EMS Master to sprzęt z najwyższej półki, który umożliwia całkowite pozbycie się biofilmu, czyli bakterii bytujących na zębach i w kieszonkach dziąsłowych. Przyczyniają się one do rozwoju próchnicy, dlatego pozbycie się ich jest priorytetem zabiegu higienizacji. Wybierając EMS Master masz pewność, że zabieg nie będzie wymagał znieczulenia, a mimo to będzie całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Możesz zdecydować się na niego nawet wtedy, gdy posiadasz implanty zębowe, bez obawy o ich utratę czy uszkodzenie. Mechanizm działania urządzenia jest w pełni bezpieczny dla pacjenta i całkowicie eliminuje jakiekolwiek ryzyko. Efektem higienizacji urządzeniem EMS Master są gładkie, pozbawione osadu, pięknie wyglądające zęby.
Jeśli zależy Ci na efekcie WOW, precyzyjnym oczyszczeniu zębów z osadu i kamienia, ale również usunięciu przebarwień – umów koniecznie wizytę w Rodental Plus. Wykorzystujemy sprzęd EMS Master, dzięki czemu higienizacja jest w pełni kompleksowa i profesjonalna. Twój uśmiech zasługuje na to, co najlepsze!