O Klinice

dentysta bielsko-biała,stomatolog bielsko-biała,dyżur stomatologiczny w sobotę,pogotowie stomatologiczne,dyżur dentystyczny,emergency dentist bielsko-biała,chirurgia stomatologiczna,implanty,leczenie kanałowe pod mikroskopem

Rodental Plus Stomatologia Rodzinna to nowoczesna Klinika, która za główny cel stawia sobie jakość usług, a co za tym idzie zadowolenie Pacjenta. Piękny i zdrowy uśmiech, to przecież wizytówka człowieka.

Nasza Klinika oferuje usługi z zakresu nowoczesnej stomatologii zorientowanej na potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Łączymy doświadczenie naszego zespołu z możliwościami dostępnymi dzięki zaawansowanym technologiom

Dzięki użyciu MIKROSKOPU zabiegowego przeprowadzamy zabiegi bardzo precyzyjnie. Widzimy często to, czego nie widać gołym okiem, a co może mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności leczenia i jego jakości.

Na miejscu do dyspozycji pacjentów posiadamy radiowizjografię, czyli cyfrowy rtg, dzięki któremu w ciągu kilku sekund na ekranie monitora widzimy zdjęcie zębów. To urządzenie podczas naświetlania emituje minimalną dawkę promieniowania rentgenowskiego – 10-krotnie mniejszą niż przy wykonywaniu klasycznego zdjęcia rtg na kliszy.

Pracujemy zawsze w systemie „na cztery ręce” z czynnym udziałem asysty stomatologicznej, dzięki czemu zabieg jest dokładniejszy.

Dużą uwagę przywiązujemy do czystości i higieny. Staranna sterylizacja z użyciem autoklawu, spełniającego najwyższe normy europejskie i stosowanie materiałów jednorazowych wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, stanowią podstawę bezpieczeństwa naszych pacjentów.

W trosce o Państwa komfort Klinika jest w pełni klimatyzowana.

 

Również dla Państwa wygody posiadamy terminal kart płatniczych. Visa Master Card
To wszystko sprawia, że Klinika Rodental Plus zapewni Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

 

 

Zapraszam